InteliWISE PL
Search
K
Comment on page

Jak skonfigurować blok Start?

Aby uruchomić swojego Voicebota, musisz ustawić tylko 2 opcje bloku Start w Panelu Opcji Bloków

Są to „Tekst powitalny” i „Język Voicebota”. Wszystkie inne dostępne opcje bloku Start opisujemy w rozdziale o blokach. W polu „Tekst powitalny” napisz wiadomość, którą chciałbyś, aby Twój Voicebot Cię powitał.
Na przykład: Możesz napisać: „Cześć! Jestem Twoim pierwszym Voicebotem!” Następnie upewnij się, że ustawiłeś opcję języka Voicebota na język polski.
Następnie upewnij się, że ustawiłeś język Voicebota na polski.
Teraz użyj przycisku Testuj Voicebota, aby zapisać projekt i sprawdzić, jak zachowuje się Twój Voicebot. Czy słyszysz, jak Twój Voicebot Cię wita? Czy to nie jest niesamowite?
🤩

W kolejnym przykładzie chcemy stworzyć Voicebota potwierdzającego wizytę u dentysty

Dlatego zmień frazę w polu tekstowym powitania na: „Cześć! Jestem Wirtualną Asystentką Kliniki Stomatologicznej.” Czy chcesz porozmawiać z Voicebotem? Musimy jeszcze trochę popracować!
Przyjmijmy, że nasz Voicebot chciałby potwierdzić wizytę u dentysty, którą masz w środę 26 czerwca 2021 roku.
Voicebot powinien znać Twoje imię i nazwisko oraz datę wizyty u dentysty. W rzeczywistości nasz Voicebot DEMO nie należy do Twojego dentysty i nie zna Twojego imienia ani daty wizyty.
W świecie rzeczywistym Voicebot pobiera dane klientów za pośrednictwem API z systemów informatycznych. To samo zrobiłoby z twoim dentystą. W tym przykładzie spreparujemy to.
Zanim to zrobimy, wyjaśnimy, jak dodawać i usuwać nowe bloki i ich połączenia w Kreatorze Voicebot.