Czy potrzebujesz dedykowanej infrastruktury telco InteliWISE?

Jeśli się zdecydujesz, możemy zapewnić Ci dedykowaną infrastrukturę telco InteliWISE

Rozważ tę opcję, jeśli:

  • Twoja firma chce być właścicielem numerów telefonów i centrali telefonicznej (PBX)

  • Twoja firma chce przekazywać połączenia do agentów call center

  • Twoja firma chce wziąć odpowiedzialność za kontrolę i bezpieczeństwo danych

Wtedy InteliWISE będzie właścicielem tylko modułu Voicebota (comm.ai), a Twoja firma będzie kontrolować wrażliwe dane i numery telefonów.

Ta opcja wymaga integracji instancji Voicebota i infrastruktury InteliWISE z Twoim firmowym call center. Aby zapewnić bezpieczeństwo wymiany danych, musisz skonfigurować połączenie wirtualnej sieci prywatnej (VPN) z InteliWISE. (Jeśli wybierzesz VPN firmy Google, rekomendowany przez InteliWISE, nakład pracy szacuje się na minimum 35 godzin. Jeśli wybierzesz VPN innego dostawcy, obciążenie przekroczy 80 godzin.)

Od Ciebie zależy, jak skonfigurujesz swojego Voicebota:

  • Twój klient może zadzwonić bezpośrednio do Twojego Voicebota (jeśli usuniesz IVR)

  • Twój klient zostanie przekierowany do Voicebota po osiągnięciu określonego poziomu IVR. (Wtedy Twój Voicebot będzie pod dedykowanym numerem wewnętrznym, na który kieruje dana opcja IVR)

W przypadku, gdy Twoja firma jest posiada call center, koszty połączeń będą zależeć od Twoich kosztów wewnętrznych. W przypadku, gdy potrzebne jest przekazanie do konsultanta, nastąpi to za pośrednictwem Twojego call center. Kontrola i bezpieczeństwo danych będą zależeć od chmury prywatnej, z której korzysta Twoja firma.

Za dodatkową opłatą możesz również skorzystać z infrastruktury telco dostarczonej przez InteliWISE, ale dane nadal będą przechowywane w prywatnej chmurze Twojej firmy. (Naszą rekomendacją jest dedykowana instancja w Google Cloud).

Jeśli chcesz zrobić szybkie porównanie z innymi opcjami, przejdź 👉 tutaj.

Last updated